Zbiory opowiadań

Sennik Mysz
Autor: Noku
Status: Trwające
Smoki, statki kosmiczne, dach jakiegoś blogu i strych, na którym można znaleźć lustro pokazujące inny wymiar. A wszystko to w krótkiej cotygodniowej formie. Większość historii jest w melancholijnych i mrocznych klimatach, więc proszę nie nastawiać się na wspaniałe romanse i szczęśliwe zakończenia. W końcu takie jest życie. Szczere, okrutne, wydzierające z naszych głów resztki nadziei. Pozwól oprowadzić się po starych wioskach, miastach przyszłości, a nawet własnej okolicy. Nawet w pozornie zwykłym dniu możesz znaleźć odrobinę magii. Czas już otworzyć oczy. Ten świt po prostu jest równie ciemny, co noc.Czerwony Piach
Autor: Vessna
Zbiór opowiadań eksperymentalnych, raczej niedługich, acz wieloczęściowych. 
Każda z opowieści ma swoje własne założenia, ale wszystkie dzieją się w jednym świecie – w świecie, w którym po wyjściu z domu podczas piaskowej burzy, o bezpiecznym powrocie można już tylko pomarzyć. 
W świecie, w którym najpiękniejszą istniejącą rzeczą jest substancja, od której nie sposób się nie uzależnić. 
W świecie, w którym ktoś znalazł sposób, by skontaktować się właśnie z Tobą. 
Tak, tak – do Ciebie mówię. Kto wie – może dzięki temu kontaktowi uda Ci się zapobiec jakimś tragicznym wydarzeniom. A może pragniesz właśnie tego, by na końcu wszystko się rozsypało?
Przyszłość tego świata jest w twoich rękach! 
Status: Trwające

0 komentarze:

Prześlij komentarz