Dark Fantasy

Autor: Kitty Dark
Status: Zakończone
Nic nie zapowiadało, że moja przeprowadzka, poniesie za sobą takie konsekwencje. Poznałam ludzi, którzy zmienili całe moje życie. Jednak to nie oni zaczęli cały koszmar. W dodatku ludzie, którzy do tej pory zginęli, byli tylko przykrywką, prawdziwą tajemnicą jestem ja, lecz czy na pewno chcę nią być?


Kronika Dark Hills - Zemsta
Status: Zawieszone
Po śmierci złego brata, nikt nie spodziewał się tego, co nastąpi. Kolejne zabójstwa, utrata najbliższych. To tylko zapowiedz tego, do czego jest zdolny jeden z potomków śmierci. Czy Alison zdoła odszukać resztę swojego rodzeństwa i pokonać ostatecznie Carlosa, dla którego liczy się jedynie zemsta? Co może jej grozić? Czy wszyscy mogą być bezpieczni? TO TWOJA WINA I TO TY PONIESIESZ KONSEKWENCJE. Autor: Sarabeth M.
,,Hellada" to fantastyczno-historyczna opowieść o greckich bogach i synu Hadesa. Opowiadanie tylko dla dorosłych czytelników ze względu na sceny brutalne i homoerotyczne. Kłamstwa i intrygi przekraczają granice Olimpu i sięgają aż do Podziemi, królestwa Hadesa. Pan Umarłych odsyła swojego właśnie narodzonego syna do Aten. Po kilkunastu latach największe i najwspanialsze polis zaczynają spiskować między sobą. W odróżnieniu od Olimpu, na Ziemi wybucha krwawa wojna. 
Status: Trwające


Kill All Your Friends
Autor: Agata
„Stuka palcami o blat stołu i rzuca mi niepewne spojrzenie, jakby się bał, że go wyśmieję.
- Sny stające się częściowo rzeczywistością. Uwierzyłabyś w coś takiego?”
Lisa właśnie przeprowadziła się do Houston. Teksańskie słońce nie dociera jednak do najmroczniejszych tajemnic miasta. Granice między jawą a snem coraz bardziej się zacierają. A wszystko zaczęło się od śmierci jednej osoby...
Status: Trwające


Cirk Damonia
Autor: Mery Raven
Status: Trwające
Moonlight nie należy z pewnością do najcieplejszych i najsłoneczniejszych miejsc na ziemi. Otoczone lasami i skąpane we mgle miasteczko daje schronienie Kammie i jej przyjaciołom. Nie tak dawno musieli zmierzyć się z wampirem, a teraz przyszedł czas na kolejnego przeciwnika. Z Podziemia uciekł jeden z najniebezpieczniejszych demonów, w ślad za nim podążają wilki, a Kamma niespodziewanie sama staje się jednym z nich. A jednak nie tylko to czeka ich w najbliższej, pełnej niebezpieczeństw przyszłości.


Historie z innego świata
Autor: Ala Czarnoplama
Status: Trwające
Gwiazdogród. Mroczne, ciemne miejsce, w którym zawsze panują zima i noc. Stolica Księstwa Gwiazdy.
Zalvyken. Tętniąca życiem metropolia i centrum życia towarzyskiego. Stolica Elbergu.
Kontrast między miastami nie przeszkodzi jednak pewnej osiemnastoletniej, odważnej mieszkance Zalvyken imieniem Irien. Nie przeszkodzi w próbie udowodnienia niewinności oskarżonego o morderstwo Kaedesa Moella. 
Przepełniona determinacją dziewczyna wyrusza w podróż pełną niebezpieczeństw wraz ze swoją siostrą Aerin. Nikt nie wie, czego spodziewać się po tym świecie. Nikt. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz