czwartek, 20 lipca 2017

#16


Cześć!
Kochani Herosi, jak mija Wam czas wakacji? Sama jestem po małej drzemce i załatwianiu doroślackich spraw - niestety :/. Ale działamy!
Z radością informuję, iż na Administracji widnieje już podsumowanie czerwca i zapraszam do zerknięcia, bo rozdałam kolejne punkty. Do wzięcia są kolejne zadania na Tablicy.
Utworzyłam również świeżutką ankietę na miesiąc lipiec, a gorąco zachęcam do głosowania, bo to naprawdę prosty sposób na zdobycie punktów.

Tymczasem przedstawiam Wam nowych Herosów!


SmokobójcaAlenna
Gdy Imperium toczy wojna domowa, a mniejsze państewka próbują umocnić swoją pozycję, na kontynencie smoki stają się niechcianymi szkodnikami, które niszczą wioski i kradną złoto. Zawód smokobójcy staje się coraz bardziej zyskowny, a wielu próbuje swoich sił w starciu z gadami, jednak tylko nieliczni są w stanie zdobyć kilkuletnie doświadczenie. Erik sam siebie uważa za najlepszego w tej nietypowej profesji, jednak szybko okazuje się, że zabicie smoka jest dopiero początkiem jego problemów. Niespodziewanie staje się jednym ze świadków morderstwa i musi odkryć kto zabił starego bankiera.
Fantasy >>> Low


Projekt Griffin Griffin
Połączenie fantasy, kryminału i romansu. O młodej dziewczynie, beztrosko idącej przez życie aż do momentu, gdy zostaje ono wywrócone do góry nogami. Zostaje brutalnie wrzucona do świata, gdzie mityczne stworzenia beztrosko przechadzają się po świecie, zło po raz kolejny wygrywa wojnę, bo się lepiej sprzedaje niż dobro, a lokalny uniwersytet nawiedza seryjny morderca. No i jak tu się skupić na nadchodzących testach, gdy po kampusie szlajają się agenci FBI, a na dodatek okazuje się, że twoja najlepsza przyjaciółka jest córką samego Króla Piekieł?
Fantasy >>> Urban


2 komentarze:

  1. Dzięki wielkie za ponowne dodanie do katalogu, miło znowu u Was gościć :)

    OdpowiedzUsuń